Spreyler SSS

1. Air Wick® Oda ve Kumaş Spreylerinde kullanılan gaz nedir?

Air Wick® Oda ve Kumaş Spreylerinde kullanılan gaz 100% doğal havadır.

2. Air Wick® spreyler su bazlı mıdır?

Evet.

3. Ürün bir püskürtmede havada ne kadar kalıyor?

Kokunun kalıcılığı, ürünün püskürtülme miktarına, ortamın havalandırmasına ve püskürtmeden önceki havanın temizliğine bağlıdır.

4. Ürün karıncaları ve böcekleri öldürmek için kullanılabilir mi?

Hayır, ürün böcek ilacı olarak kullanılmak için üretilmemiştir.

5. Ürün nasıl elden çıkarılmalıdır?

Eğer kutu doluysa, çöp kutusuna atılmalı, eğer boş ise geri dönüşüme yollanmalıdır. 

6. Ürün neden açık havada kullanılamaz?

Ürünün etkisi ve kalıcılığı açık havada çok çabuk azalacağı için, açık havada kullanılması tavsiye edilmez.

7. Çocukların ve evcil hayvanların bulunduğu ortamda ürünü kullanmak güvenli midir?

Evet, çocukların ve evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda ürün kullanılabilir (kuşlar hariç). Yine de, ürün direkt olarak evcil hayvanlara sıkılmamalıdır. Güvenlik gerekliliği dolayısıyla, ek olarak aşağıdaki soruyu da okuyunuz.

8. Kuşların olduğu ortamda ürünü kullanmak güvenli midir?

Kuşlar kokuya hassastırlar ve hassas solunum sistemleri vardır. Bu sebeple, kuşların yanında kullanırken dikkat edilmelidir. Herhangi bir endişenizde, veterinerinize başvurunuz.

9. Spreyler nasıl kullanılır?

Ürünü kullanırken KUTUYU DİK OLACAK BİÇİMDE TUTUNUZ. Aşağı doğru kullanıldığınıda, kokunun yeterli miktarda püskürmemesine sebep olabilirsiniz.

10. Güvenlik gereklilikleri nelerdir?

Uyarılar: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Serin bir yerde saklayınız. Direk güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Yutulması halinde zararlıdır. Yutulması halinde hemen bir doktora başvurunuz, ürün kabını ve ya etiketini gösteriniz. Cildi tahriş eder. Cilt ile temasında hassasiyet oluşturabilir. Cilt ile temasından kaçınınız. Ürünü direk yüzünüze ve evcil hayvanlar üzerine püskürtmeyiniz. Gözde ciddi hasar riski mevcuttur. Göz ile temas halinde gözünüzü bol suyla yıkayınız ve ürün etiketiyle birlikte doktora başvurunuz. Ürünü doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Hassas kumaşlara uygulamadan once kumaşın görünmeyen bir yerinde deneyerek kontrol ediniz.

Güvenlik/Alerji bilgileri: Parfüm hassasiyeti olanlar ürünü kullanırken dikkatli olmalıdır. Oda kokuları hijyen alışkanlıkları yerine geçmez. Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral ve Limonene içerir. Alerjiye sebebiyet verebilir.