Life Scents™ SSS

1. Life Scents™ nedir?

Life Scents™ kokuları çok katmanlı ve hayatın içinden kokuları deneyimleten çığır açan bir teknolojiye sahip. Her ürün havada sürekli değişen üç farklı kokuyu barındırır; bir an bir kokuyu alırken bir diğerinde farklı bir kokuyla karşılaşabilirsiniz. Standart bir koku ile tek bir koku deneyimi yaşayabilirsiniz. Halbuki gerçek hayat böyle değildir. Tatlı hazırlarken tek tek içeriklerin kokusunu farklı zamanlarda alırız: bazen turtanın kokusu, bazen de baharatlarla pişirdiğimiz meyvenin kokusu, bazen de servis için açtığımız vanilyalı dondurma kokusu gelir burnumuza.

Veya deniz kenarındayken bir an denizin kokusunu alıp, bir diğerinde meltem rüzgarlarını hissedip ormanın kokusunu deneyimleyebileriz. Gerçek hayattan ilham alan Life Scents™, farklı koku akorlarını hayatın gerçek kokularında olduğu gibi geniş kapsamlı bir deneyim yaşatmak için harmanlamıştır.

2. Life Scents™ nasıl çalışır?

Geleneksek kokular tek ve stabil bir koku salgılamak için üretilmişlerdir.  Life Scents™ koku uzmanların kokularla ilgili geliştirme ve düşünme şekillerini temelden değiştiren çığır açıcı bir teknoloji kullanır.  Life Scents™, gerçek çok katmanlı koku deneyimi sağlayabilmek için sürekli değişen içeriklerin harmanlanmasıdır. Böylece Life Scents™ ile gerçek hayatta olduğu gibi bir an bir kokuyu koklarken bir diğerinde farklı bir kokuyla karşılaşabilirsiniz.

3. Life Scents™ kokular başka bir yerde mevcut mudur?

Hayır. Air Wick® bu teknolojinin bütün haklarını elinde bulundurur ve sadece Life Scents™ kokularda mevcuttur.

4. Life Scents™ yedekler benim mevcut Air Wick® cihazımda çalışacak mı?

Evet.  Life Scents™ Freshmatic® yedekleri bütün Air Wick® Freshmatic® cihazlarında çalışır.