Mumlar SSS

1. Air Wick® mumumu nereye koymalıyım?

Mumunuzu iyi havalandırılmış bir ortamda düz bir yüzeye koymanızı tavsiye ederiz. Mumu çocuklarınızın ulaşabileceği alanlardan uzak tutunuz ve gözetimsiz bırakmayınız. Ambalajdaki kullanım talimatlarını mutlaka okuyunuz. Kullanım talimatlarına uyulmaması yangın, yaralanma veya cam kırılması ile sonuçlanabilir. Asla yanan bir mumu yanabilecek bir nesnenin yanında veya 4 saatten fazla süre gözetimsiz bırakmayınız. Elektrikli olmayan cereyandan uzak düz bir yüzeye koyunuz. Daha detaylı bilgil için aşağıdaki emniyet talimatlarını okuyabilirsiniz.

2. Kalan mum camdan nasıl çıkarılabilir? Cam tekrar kullanılabilir mi?

Ürün, mumun tümüyle çıkarılması için tasarlanmamıştır. Mumu cam kaptan çıkarmamanızı tavsiye ederiz.

3. Cam kabı mum sonuna kadar bittikten sonra tekrar kullanabilir miyim? Kendi mumlarımı kabın içine koyabilir miyim?

Hayır.

4. Fitil her zaman düzgün bir pozisyonda mı kalmalıdır?

Bir yana doğru eğilmiş fitil normalden daha çok mum harcayacağı için fitilin 1 cm yukarıda olacak şekilde düzgün bir pozisyonda kalmasını tavsiye ederiz.

5. Mum, mobilya ve duvarları leke yapacak kadar is üretir mi?

Hayır.

6. Koku ne kadar süre kalıcıdır?

Koku kalıcılığını tahmin etmemiz mümkün olmamaktadır. Koku kalıcılığı bir sürü bilinmeyen faktöre gore değişebilir (oda boyutu, havalandırma vb.)

7. Mumları nasıl kullanabilirim?

Dikkatlice yakınız.

Ateş alabilecek nesnelerden uzak tutunuz.

Çocuklardan uzak tutunuz.

Mum haznesine atık koymayınız.

Alevin cama değmesine İZİN VERMEYİNİZ.

8. Güvenlik gereklilikleri nelerdir?

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Kullanım talimatlarına uyulmaması yangın, yaralanma veya cam kırılması ile sonuçlanabilir. Çocukların ve evcil hayvanların erişiminden uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Yutulması halinde hemen bir doktara başvurunuz, kabı veya etiketi gösteriniz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kulanmayınız. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir.

Sudaki organizmalar için zararlıdır. Su ortamında uzun sureli olumsuz etkilere neden olabilir.

Gökkuşağı Mumlar pil ile çalışır. Piller %0 Civa, %0 Kadminyum %0 Kurşun içerir. Kullanım sırasında ve sonrasında cam sıcak olacaktır. Cam zarar görmüşse kullanmayın.

Biten mumu ters çevirerek düzgün, yumuşak bir yüzeye hafifçe vurarak mumu ve elektronik parçayı çıkartın. Pilleri ayırarak uygun bir şekilde imha edin.