Odanızda böyle hissetmek istiyorsunuz:

Samimi ve Konforlu

Samimi ve konforlu bir ev atmosferi sizi korunaklı ve rahat hissettirir. Bu his, bir şöminenin karşısında koltuğa gömülüp kitabını okurken ve bir taraftan kahveni yudumlarkenki duyduğunuz histir. Günlük hayatın telaşını unutup o an evinden başka hiçbir yerde olmayı istemeyeceğinizi anlarsınız.

Yeni bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz? Tekrar Başlayın

Evinizde samimi ve konforlu bir hava yaratmanız için tavsiye ederiz:

AIR WICK® GÖKKUŞAĞI MUM – KARAMEL

Gökkuşağı Mum’un yumuşak karamel ve vanilya kokusu evinizde samimi ve huzurlu bir ambiyans yaratmanıza yardımcı olacak. Yakıldığı anda mumun içindeki tatlı ve huzur veren ışık ortamı aydınlatır. Yavaşça renk değiştiren mum, büyüleyici bir gökkuşağı efekti ortaya çıkarır. Bu şekilde her odayı samimi ve huzurlu bir alan haline getirebilirsiniz.

Uzman Tavsiyeleri

Bu tavsiyeler evinizde yaratmak istediğiniz atmosfer için yardımcı olacak.

Kris Jarrett

Evinizi Yumuşatın

Sevdiğiniz birkaç battaniyeyi, dolaplarda saklamak yerine, oturma odanızda büyük bir örme sepetin içerisinde tutun. Sarınıp uzanmak istediğinizde, battaniyeleri almak daha kolay olacak ve battaniye dolu sepet, evinize müthiş bir konfor katacaktır.

Kabartın

Pelüş, doldurulmuş minder ve puflar, keyifli miktarda renk ve desen katar; ayrıca, hazırlıksız yakalandığınız durumlarda, mükemmel bir ilave oturma alanı sağlar. Minder ve pufları çevreleyerek masa oyunu oynayın veya bir araya getirerek üzerlerinde kısa bir uyku çekin.

Torna İle İşlenmiş Sedir

Oturma odanıza, klasik bir kahve masası yerine, kapitone bir sedir kullanın. Yumuşak bir sedir, ayaklarınızı kaldırıp koltuğa yerleşmeye davet eder; ayrıca, ister ailenizin film gecesi için hazırladığınız patlamış mısır olsun ya da ister haftasonunun başlangıcını kutlamak üzere hazırladığınız büyük vanilyalı dondurma kupları olsun, sedirler sevdiğiniz atıştırmalıklarla dolu bir tepsiyi tutabilecek kadar sağlamdır.

Dekoratif İçecek Tepsisi

Elinizde kahve kupasıyla koltuğun en rahat yerine oturup keyif çatmak gibisi yoktur. Bu dekoratif tepsiyi oluşturduğunuzda, her bir yudum için kahve sehpasına gidip gelmektense içeceğiniz hemen yanınızdayken koltuk keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Kris Jarrett

Malzeme Listesi:

Dekoratif İçecek Tepsisi

Küçük bir tepsi veya pasta kalıbı

Tepsinizle yaklaşık aynı boyutta bir kumaş parçası

İşaretleme için tebeşir veya keçeli kalem

İsteğe bağlı: boya

Tepsinizin rengini değiştirmek istiyorsanız, ince taneli zımpara kağıdı yardımıyla tepsinin kenarlarını törpüleyerek başlayın. Ardından, tepsinizi ister iki kat tebeşir boyasıyla ya da ister 1-2 kat lateks boyayla destekleyeceğiniz bir kata astar boyayla boyayın. Dekoratif tepsi kaplasını yapmak için, sevdiğiniz ve evinizdeki diğer renk ve desenlerle uyumlu olan bir kumaş seçin. Tepsinizi, kullanmak istediğiniz kumaşın ortasına yerleştirin ve tepsinin etrafını tebeşir veya keçeli kalemle çizin:

Kumaşı, çizdiğiniz çizgilerin iç kısmından kesin, kumaşın kenarlarını yıpranmayı engelleyen bir dikiş dolgusuyla mühürleyin ve ardından, silikonlu su geçirmez sprey püskürtün. Kumaş kuruduktan sonra, kalıbınızın altına yerleştirin, sevdiğiniz içeceği alın ve kişisel dekoratif tepsinizle birlikte koltuğunuza gömülün!

Atmosferinizi Paylaşın

Ben evimde Samimi ve Konforlu hissetmek istiyorum. Paylaş ve arkadaşlarının evleri için ideal atmosferi bulmalarına yardımcı ol.