Odanızda böyle hissetmek istiyorsunuz:

Sakin

Sakin bir hava, huzur hissi yaratır. Yağmurdan sonra yatak odanızın penceresini açarak doğanın kokusunu içinize çekmeniz gibidir. Bu his, sıcak bir küvette gözleriniz kapalı uzandığınızda ve aklınızda düşünecek hiçbir şey olmadığında duyduğunuz o muhteşem vaha hissidir. Taze demlenmiş nane çayı kokusu, buranın sizin yegane yeriniz olduğunu ve tek yapmanız gerekenin uzanıp sessizliğin tadını çıkarmak olduğunu hatırlatır. 

Yeni bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz? Tekrar Başlayın

Evinizde sakin bir hava yaratmak istiyorsanız, size aşağıdaki kokuyu öneriyoruz:

AIR WICK® LIFE SCENTS™ FRESHMATIC® - TURKUAZ SULAR

Sahil kenarındaki bir kır evinin baştan çıkarıcı notaları evinize dinginlik hissi verirken, ilk olarak bir deniz serpintisi, ardından ılık bir rüzgar ve son olarak da dalgaların kıyıya taşıdığı odunların kokularını hissedebilirsiniz.

Uzman Tavsiyeleri

Bu tavsiyeler evinizde yaratmak istediğiniz atmosfer için yardımcı olacak.

Kris Jarrett

Dışarıyı İçeri Taşıyın

Evinizi doğal unsurlarla dekore ederek dışarının sakinliğini içeri taşıyın. Kabarık pamuk saplarıyla dolu bir vazı, doğal taşlarla yapılmış bir kitap desteği, tüy doldurulmuş dekoratif kupa veya vazolar, kozalak ve palamutlarla dolu eczacı kavanozları, bir vahadan ilham alan alanlar yaratmaya yönelik birkaç fikirdir.

Temiz Görüntü, Temiz Zihin

Evinize giren doğal güzelliğin ve gün ışığının oranını maksimumda tutun. Kornişlerinizin uçlarını, her bir pencere kenarından en az 25 cm uzakta bitirin; böylelikle, kalın perdelerinizi tamamen açabilir ve pencerenizin önünü büyük ölçüde açık tutabilirsiniz.

Banyo Vahası

İste bir şelale veya ister kıyıya vuran dalgalar söz konusu olsun, suyun görüntüsü, kokusu ve sesi yatıştırıcı, dinlendirici güce sahiptir. Banyonuzda ufak bazı değişiklikler yaparak duş zamanını canlandırıcı bir deneyime dönüştüren sakin bir vaha yaratabilirsiniz. Pelüş beyaz havlular ve banyo paspasları, kokulu sabon ve mumlar, hatta hafif bir aydınlatma için elektriksiz mum şamdanlar kullanın.

Dikişsiz Yoga/Piknik Minderi

Dikiş yapmadan kendi yoga minderinizi/piknik battaniyenizi oluşturun! Hazırlıksız yakalandığınız yoga seansları ve piknikler için harika!

Victoria Hudgins

Malzeme Listesi:

ütü ve ütü masası

iki parça pamuk kumaş (birbiriyle uyumlu veya uyumsuz – size bağlı)

muşamba

ütüye dayanıklı bastırma bantı

uzun bir kurdele

Kumaşı her bir dikiş yerinden 2.5 cm kıvırın ve ütüyle bastırın. Bastırma bantını doğrudan kumaşın kenarına yerleştirip ütüleyin; 2.5 cm’lik kıvrımı katlamadan önce arkasını çıkararak ütü yardımıyla yerine oturtun.

Ardından, muşambayı pamuk kumaşla tam olarak aynı boyutlarda olacak şekilde kesin. İki parçayı birbirine bağlamak için, bastırma bantını tekrar kullanın. Aynı işlemle, üste üçüncü bir pamuk katı ekleyin.

Battaniyenin etrafına, tutacak veya omzunuza atacak uzunlukta bir kurdele bağlayarak taşıması kolay bir form verin.

Atmosferinizi Paylaşın

Ben evimde Sakin hissetmek istiyorum. Paylaş ve arkadaşlarının evleri için ideal atmosferi bulmalarına yardımcı ol.