Odanızda böyle hissetmek istiyorsunuz:

Rahatlatıcı

Rahatlatıcı bir hava, rahatlama hissi uyandırır. Bu his, oturma odanızda dinlenirken duyduğunuz iç huzurdur. Evinizin tatlı yalnızlığında gizli olan, henüz keşfetmiş olduğunuz enerjidir.

Yeni bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz? Tekrar Başlayın

Evinizde rahatlatıcı bir hava yaratmak istiyorsanız, size aşağıdaki kokuyu öneriyoruz:

AIR WICK® FRESHMATIC® - LAVANTA

Nazik papatya ve değerli odun kokularıyla sarmalanan lavanta aromasıyla, bu koku evinizi huzur dolu bir ortama çevirir.

Uzman Tavsiyeleri

Bu tavsiyeler evinizde yaratmak istediğiniz atmosfer için yardımcı olacak.

Victoria Hudgins

Stressiz Ortamlar Yaratın

Oturma odanızda kapitone sandalye ve kanepeler için, dayanıklı iç/dış mekan kumaşları seçin. Hiçbir leke veya iz korkusu yaşamaksızın ayaklarınızı uzatıp dinlenmenin keyfine varırsınız.

İlgilerinize Göre Dekore Edin

Evinizi, ilgilerinize göre tasarlayın. En sevdiğiniz dinlenme şekli sürükleyici bir romana kapılmaksa, rahat bir okuma alanı oluşturun. Bunu yapmak oldukça kolay: bol ışık alan bir köşeye rahat bir koltuk, yumuşak bir şal ve aromalı bir mum veya sıcak bir papatya çayı koyabileceğiniz bir sehpa yerleştirin.

El Sanatları Yaratıcılığı

Resim veya el sanatlarıyla yaratıcılığınızı dışa vurmak, vücudunuzu ve zihninizi dinlendirir. Bir dolabı el sanatları mahaline dönüştürün; böylelikle, yaratıcılık arzusu duyduğunuz anlarda, malzemeleriniz düzenli ve kolay ulaşılabilir olacak. Malzemelerinizi etiketlin dekoratif fotoğraf kutularında saklayın ve dolap kapalarının arkasını kullanarak ilham veren unsurları asabileceğiniz büyük bir pano hazırlayın.

Lavanta kapı askısı

Ön kapıya, bir çelenk yerine, kurdele kullanarak bir demet lavanta asın. Bu size, kapının ardında o özlediğiniz huzura kavuşacağınızı hatırlatacaktır.

Gün doğumu fotoğrafçılığı

Bir gün doğumu ve/veya batımı fotoğrafını çerçeveleyin. Size dinlenmeyi ve günlerinizi, gecelerinizi keyifle geçirmenizi hatırlatacak şekilde bu fotoğrafı yatağınızın veya banyo aynasının yanına yerleştirin.

Kurutulmuş Lavantadan Oturma Planı Kartları

Kuru lavanta kullanarak veya lavantaları kendiniz kurutarak masa planı kartlarına iliştirin ve ferah bir görünüm elde edin. Özellikle düğün, baby shower veya çay partileri için güzel bir dokunuştur.

Victoria Hudgins

Malzeme Listesi:

bir demet lavanta (kuru veya taze)

yazı kağıdı

iğne & iplik

Bir demet lavanta edinerek başlayın; Eğer tazeyse, ilave fakat eğlenceli ve kolay bir adım sizi bekliyor: kuruması için lavantaları pencere pervazına ters şekilde asın. Kuru çiçeklerin saplarını dikkatlice koparın.

Yazı kağıdını, istediğiniz boyutun iki katı büyüklükte kesin (katlanacağı için) ve üstüne küçük delikler açın. Lavantayı deliklerden iplikle geçirin, kağıdı ikiye katlayın ve üzerine misafirlerinizin isimlerini yazın. İşte bu kadar!

Atmosferinizi Paylaşın

Ben evimde Rahatlatıcı hissetmek istiyorum. Paylaş ve arkadaşlarının evleri için ideal atmosferi bulmalarına yardımcı ol.