Odanızda böyle hissetmek istiyorsunuz:

Keyifli

Keyifli bir hava, taze sıkılmış bir bardak limonata için merdivenlerden aşağı koşar gibi neşeli bir ev yaratır. Bu his, bir Cumartesi öğleden sonra mutfak masasında kart oyunları oynayarak ve bir kaseden meyve yiyerek ailenizle vakit geçirdiğinizde duyduğunuz histir. “Her şey mükemmel” diyen bir histir.

Yeni bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz? Tekrar Başlayın

Evinizde keyifli bir hava yaratmak istiyorsanız, size aşağıdaki kokuyu öneriyoruz:

AIR WICK® LIFE SCENTS™ FRESHMATIC® - YAZ ANILARI

Sürekli olarak yenilenen bu koku, aydınlık bir yaz gününün özgürlüğüne işlediğinde ilk olarak vanilya kokusunu, ardından beyaz çiçekleri ve en son olarak da kavun kokusunu duyarsınız.

Uzman Tavsiyeleri

Bu tavsiyeler evinizde yaratmak istediğiniz atmosfer için yardımcı olacak.

Kris Jarrett

Keyif Vermek İçin Dekore Et

Herkesin çok sevdiği bir aile tarifi vardır; bu büyükannenizin hoş kokulu şeftali pastası ya da büyük halanızın ekşi limon kremalı turtası olabilir. Değerli bir el yazması tarifinin, asitsiz bir kağıda fotokopisini çıkarın ve ardından, çerçeveleyerek evinizde sergileyin. Böylece, hem el üstünde tutulan bir aile tarifini gelecek nesiller için saklamış olacak hem de onu her gördüğünüzde keyifli anıları hatırlayacaksınız.

Limonata Standı Anıları

Limonları (ve diğer turunçgilleri) keserek keyifli, renkli vazo dekorları oluşturun. Muhteşem bir orta süsü için, çiçeklerle dolu küçük bir vazoyu, dilimlenmiş veya ikiye bölünmüş turunçgil meyvelerinin sıralandığı daha büyük bir vazonun içine yerleştirin.

Salıncağın Keyfini Sürün

Yaz aylarında verandadaki salıncakta oturmanın keyifli hissi, havalar soğuduğunda sona ermek zorunda değil. Güneş gören odanıza veya hatta yatak odanıza hintkamışından bir salıncak yerleştirerek bu kaygısız keyif halini tüm yıl boyunca sürdürebilirsiniz.

Kolay Çiçek Düzenlemesi İçin Cam Kavanoz Kapakları

Taze bir çiçek demetinden başka hiçbir şey, evinize böylesine keyifli bir his katamaz. Kusursuz biçimde oluştuurmuş bir çiçek düzenlemesi oluşturmak zor olabilir fakat bir cam kavanız kullanarak ve bu Kendin-Yap ipucundan yararlanarak güzel bir masaüstü demeti oluşturmak daha kolay olamazdı.

Kris Jarrett

Malzeme Listesi:

Kapaklı cam kavanoz (çoğu market ve el sanatı mağazalarında mevcut)

Oluk korumalı plastik ağ (1.28 cm kare açıklığı olan ağlar idealdir)

İşaretleme için tebeşir veya keçeli kalem

Makas

Oluşturmak istediğiniz çiçek düzenlemesine uygun bir canm kavanoz seçtikten sonra, kağaı kavanozdan ayırın ve sert halkayı, dış daireden çıkarın. Tebeşir veya keçeli kalemle, sert halklanın dış kısmının etrafını ağ üzerinde çizin. Çizdiğiniz hattın iç kısmından kesin ve ağdan bir daire elde edin.

Cam kavanoz kapağının halkasını ters çevirin ve ağdan daireyi içine itin. Eğer ağdan daire kapağın tabanına tam oturtulmaycak kadar büyükse, kırparak küçültün.

Cam kavanozu 2/3 suyla doldurun ve kavanozu kapakla tekrar kapatın (ağ içeride kalacak). Çiçeklerinizi kavanoza koymadan önce, sapların altını keskin bir bıçak veya makasla açılı şekilde kesin; suyun içine batacak tüm yaprakları koparın. En büyük çiçeklerden başlayarak ağ ızgara içerisinden her seferinde bir çiçek sapı geçirip cam kavanozun içine yerleştirin; en küçük sapa gelene kadar bu işlemi sürdürün.

Cam kavanoz kapağı içindeki ağ ızgara, çiçekleri dik ve eşit aralıklı tutarak düzenli bir görünüm sağlar. Oluşturabileceğiniz birbirinden güzel çiçek düzenlemelerine çok şaşıracaksınız!

Atmosferinizi Paylaşın

Ben evimde ­­Keyifli hissetmek istiyorum. Paylaş ve arkadaşlarının evleri için ideal atmosferi bulmalarına yardımcı ol.