Odanızda böyle hissetmek istiyorsunuz:

Düş

Bir düş havası, bir ferahlık hissi uyandırır. Bu his, her şey yerli yerine oturduğunda ve hiçbir eksik olmadığında duyduğunuz histir. Bu his, güzelliğin sizi çepeçevre sardığı hissidir. 

Yeni bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz? Tekrar Başlayın

Evinizde egzotik bir his yaratmak istiyorsanız, size aşağıdaki kokuyu öneriyoruz:

AIR WICK® LIFE SCENTS® FRESHMATIC® - TROPİK RÜYA

Sürekli olarak yenilenen bu koku, evinizin bir tatil evi gini kokmasını sağlar. İlk olarak hindistan cevizinin kokusunu, ardından bir böğürtlen dokunuşunu ve son olarak da, keyif ve rahatlık için huzurlu bir ortam yaratan badem çiçeği kokusunu duyarsınız. 

Uzman Tavsiyeleri

Bu tavsiyeler evinizde yaratmak istediğiniz atmosfer için yardımcı olacak.

Kris Jarrett

Seyahat Sanatı

Seyahatinizden bir fotoğrafı büyütüp sanat eseri gibi kullanarak en sevdiğiniz seyahat maceranızın anılarını yeniden resmedin. Bu fotoğrafın boyutu, yalnızca hayalgücünüzle sınırlıdır.

Canlandırın

Boya rengi seçiminiz konusunda cesur olun. Bir odayı canlı yeşil, güneş sarısı veya enerji dolu pembe tonlarına boyamak evinizi kendi halinde tropikal bir cennete dönüştürecektir.

Ufak Dozlarda Cesaret

Canlı boya renkleri konusunda çekingen olsanız bile, evinize en sevdiğiniz tropikal cennetin dokunuşlarını taşıyabilirsiniz. Tropikal desen dokunuşlarıyla, düş bahçesindeki çiçeklerin hoş kokularını ve ada tamtamlarının sesini duyabilirsiniz.

Desenli Çuval Bezinden Pano

Tropikal renklere sahip çuval bezinden bir pano yaparak dekor serüvencisi olun. Tüm değerli eşyalarınızı asabileceğiniz bu pano mutfağınızda, oturma odanızda, çocuk odasında ve hatta antrede bir raf üzerinde veya duvara asılı olarak kullanılabilir. En iyi yönü, panoyu dilediğiniz kadar güncelleyebilmenizdir – bunun için çuval bezini değiştirerek yeni bir tasarım eklemeniz yeterlidir. 

Kris Jarrett

Malzeme Listesi:

Bir tabaka 1.9 cm dış cephe mantolama (ev dekorasyonu mağazalarında mevcut)
Arkası yapıştırıcılı mantar rulo (panoyu kaplayacak kadar)
Çuval bezi (panoyu kaplayacak kadar ve ayrıca, hem enden hem de boydan birkaç cm ilave)
Seçeceğiniz canlı renklerdeki el işi boyası
Boyacı yapıştırıcısı
Zımba tabancası
Zamk tabancası ve D-halka kancaları veya zararsız resim asma şeritleri

Oluşturacağınız panonun boyutuna uygun dış cephe mantolama parçasını keserek başlayın. Çoğu ev dekorasyonu mağazaları bunu sizin için yapacaktır; fakat evde maket bıçağıyla kendiniz de yapabilirsiniz. Sonra, sarılmı mantarı da aynı boyutta kesin ve panonuza yapıştırmak için arkasını çıkarın. Mantarın birden fazla parça içermesinde sorun yoktur; panoyu çuval beziyle kapladığınızda, izler görünmeyecektir.

Boyacı bantı kullanarak panoya çizmek istediğiniz tasarımın kenarlarını belirleyin. Normal bantla istediğiniz deseni oluşturun veya zikzak, oyma veya dalga desenli bir boyacı bantı kullanın. Bantlama sonrasında, bantlı şeritlerin arasını boyayın. Çuval bezinin altındaki boya sızıntıları için kalın bir beze gerekecek. Boyayı iki kat yapmanız gerekebilir!

Boyama tamamlanınca, boyacı bantını çıkarın ve çuval bezini kurumaya bırakın. Panoyu tamamlamak için, çuval bezini dış cephe mantolama parçası etrafına sarın ve zamk tabancasıyla arkasına yapıştırın.

Sıcak zamk tabancasıyla panonun arkasına iki D-halkası resim askısı yapıştırarak yeni panonuzu asabilirsinzi. Yahut, panoyu bir kitaplığın arkasına veya alttan desteklendiği bir rafa koyuyorsanız, aynı işlemi birkaç zararsız resim asma şeridiyle de yapabilirsiniz.

Atmosferinizi Paylaşın

Ben evimde Düş hissetmek istiyorum. Paylaş ve arkadaşlarının evleri için ideal atmosferi bulmalarına yardımcı ol.