Odanızda böyle hissetmek istiyorsunuz:

Canlandırıcı

Canlandırıcı hava, evinizin enerji dolmasını sağlar. Bu his, temiz ve düzenli bir yere geri döndüğünüzde hissettiğiniz turunçgil kokusu ve tazelik hissidir. Her şey yerli yerindeyken ve eviniz misler gibi koktuğunda duyduğunuz histir. Mutlak ferahlık ve mutluluk sunan bir ev için tasarlanmıştır.

 

Yeni bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz? Tekrar Başlayın

Evinizde canlandırıcı bir hava yaratmanız için tavsiye ederiz:

AIR WICK® FRESHMATIC® - TURUNÇGİLLER

Akdenizin yaz güneşiyle olgunlaşmış turunçgillerin çarpıcı kokusu evinize enerji ve temiz bir koku verecek.

Uzman Tavsiyeleri

Bu tavsiyeler evinizde yaratmak istediğiniz atmosfer için yardımcı olacak.

Victoria Hudgins

 

Berrak Limon Kokusu

Mutfağınızı tasarlarken, dolap ve tezgahınız için klasik, zamansız bir tarz seçin fakat keyifli bir tezgah arası panosu tercih edin! İster eğimli bir Fas seramiği ya da ister ışıltılı bir cam mozaik olsun, tezgah arası panosu kendi kişisel zevkinizi gösterebilmeniz ve alanınıza enerji katabilmeniz için mükemmel bir nokta. Bir limonu küçük parçalara ayırın ve mutfakta hızlı sonuç veren müthiş bir koku için, bunları atık tasfiye alanına yerleştirin. Her zaman olduğu gibi, tasfiye alanına herhangi bir şey koymadan önce, kullanıcı kılavuzuna göz atın.

Beyaza Boyayın

Dolaplarınızı hızlıca beyaza boyayın. Beyaz dolaplar, odanın tamamının temiz görünmesini sağlayabilmektedir.

Dekoratif Tabak Duvarı

Güzel bir duvar tasarlamak, canlandırıcı bir tabak koleksiyonunu göze çarpacak şekilde sergilemek kadar kolaydır. Düzenlemeniz için seçeceğiniz tabak çeşitleriyle, dekorasyon tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtın. Klasik, seçkin bir his için aynı koleksiyondan tabakları kullanın veya daha modern, derlemeci bir görüntü için farklı tür ve renkten tabakları kullanın.

Kris Jarrett

Malzeme Listesi:

Bir tabak koleksiyonu

Kraft kağıdı

Makas & kalem

Seviye ölçer & mezura

Vinil kaplı tel tabak askıları

Tabaklarınızı yere yaymakla başlayın ve beğendiğiniz, duvardaki mevcut alana uyacağını düşündüğünüzü düzenlemeye karar verene dek yerlerini değiştirin.

Duvarda fazladan çivi deliği açmamak ve düzenlemenizdeki aralıkların düzgün olduğunu temin etmek için, her bir tabağın çevresini kraft kağıt üzerinde çizip bu çizgiler üzerinden keserek tabakların kağıt taslaklarını hazırlayın. Her bir kağıt taslağını hem enine hem boyuna ikiye katlayın ve oluşturduğunuz katlama bölümleri üzerinden dikey ve yatay çizgiler çizin.

Düzenlemenin orta noktasını duvar üzerinde işaretletin ve merkezdeki taslaktan başlayarak boya ustalarının kullandıkları bantla tabakları duvara yapıştırın. Tabaklar arasında eşit aralık bırakabilmek için mezura kullanın ve taslaklarda işaretlenmiş çizgiler üzerinde seviye ölçer kullanarak düzgün olduklarından emin olun.

Tüm kağıt taslaklarını duvara yapıştırdıktan sonra, tabaklarınıza tabak askıları iliştirin. Tabak kenarlarına asılan vinil kaplı tabak askıları mükemmel şekilde iş görüyor. Vinil kaplama, tabaklarınızın çizilmesini önler ve tabaklardan birini duvardan almak istediğinizi, askı kolaylıkla çıkar.

Tabak askılarının püf noktası, askıyı duvarda asılı kalacağı noktadan bükmektir; böylece, tabaklar duvarda düz şekilde durur. Askınızı doğru şekilde yerleştirip yerleştirmediğinizi anlamak için, tabak askısıyla birlikte tabağınızı düz bir zemine koyun. Askının üst kısmı, tabağın bulunduğu zemine çok hafif değmelidir. Eğer durum böyle değilse, askıyı çıkararak yeniden takın.

Tüm askıları taktığınızda, artık tabaklarınızı duvara yerleştirebilirsiniz! Tabağınıza ilişik tel askının üzerine bir resim askısı asın ve tabağın üst kısmından aşağıda çivinin askıya gireceği yere kadar olan mesafeyi ölçün. Bu ölçümü, tabak taslağınıza aktarın ve yalnızca duvarda hafif bir girinti yapacak şekilde, taslağın üzerindeki işaretli nokta üzerinden bir çivi çakın.

Atmosferinizi Paylaşın

Ben evimde ­­canlandırıcı hissetmek istiyorum. Paylaş ve arkadaşlarının evleri için ideal atmosferi bulmalarına yardımcı ol.