Size en uygun ürünü bulun

Renk çemberini açmak
için tıklayın.
Sıkça Sorulan Sorular Freshmatic

Sıkça Sorulan Sorular Freshmatic

Air Wick Freshmatic başlangıç paketinin içinde neler var?

Paketin içinde Air Wick Freshmatikc cihaz, yedek sprey ve 2 AA/LR6 pil bulunmaktadır.

Bir yedek sprey kaç kere püskürtür?

250ml'lik bir yedek sprey 2.600 kere koku püskürtebilir.

Air Wick Freshmatic Otomatik Spreyi benzerlerinden ayıran nedir?

Air Wick Freshmatic gün içerisinde düzenli ve sürekli bir şekilde otomatik olarak koku püskürtür. Bu nedenle yedek sprey bitene kadar aynı oranda koku püskürtür.

Koku seviyesini ayarlayabiliyor muyuz?

3 farklı koku yoğunluk ayarı seçebilirsiniz. Hafif, orta ve yoğun koku seçenekleriyle istediğiniz miktarda spreyleme sağlayabilirsiniz.

Cihazı nereye koymalısınız?

Air Wick Freshmatic'i duvara vidayla sabitleyebilirsiniz. Ya da istediğiniz bir yere koyabilirsiniz. Fakat koyduğunuz yerin yüksekliği en az 2 metre olmalıdır. Kullanmadan önce mutlaka kullanım bilgilerini okuyun.

Yedek sprey cihaza nasıl yerleştirilir?

Yedek spreyi yerleştirmeden önce cihazın kapalı(OFF) olduğundan emin olunuz. Cihazı tekrar açmadan önce yüzünüzden uzak tutunuz. Cihazı açmak için tepesindeki düğmeye basın ve ön kapağı çıkartın. Yedek spreyi yerleştirin. Püskürtücünün cihazın ön yüzüne doğru dönük olmasına dikkat edin. Cİhaza yakından baktığınızda siyah püskürtücüyü görebilmelisiniz. Cihazın koku yoğunluğunu ayarlayın. (Hafif, orta, yoğun) Cihaz açıldıktan 15 sn. sonra otomatik olarak spreylemeye başlayacaktır.

Freshmatic cihazım açık ve içinde yedek sprey yok. Cihazın içinde yedek spreyi koymamı engelleyen kırımızı bir disk mekanizması var. Ne yapmalıyım?

Kırmızı diski yeniden yerleştirmeden ve yedek spreyi takmadan önce cihazı kapatın. Bir kalemden yardım alarak mekanizmayı yukarı doğru itin. Şimdi yedek spreyi takıp cihazı açabilirsiniz.

Freshmatic cihazım neden koku püskürtmüyor?

Cihazı açtıktan sonra 15 saniye boyunca herhangi bir püskürtme olmuyorsa yan taraftaki düğmeyi kapalı konuma getiriniz. Yedek spreyi dışarıya çıkarın ve kırmızı çubuğu yukarıya kaldırın. Cihazı yüzünüzden uzak tutun. Evinizin ihtiyacına göre koku yoğunluğunu ayarlayın. Cihazı açtığınızda yanıp sönen yeşil ışık cihazın çalıştığını ve 15 saniye sonra püskürtmeye başlayacağını gösteririr. Yeşil ışık yanmıyorsa pillerin cihaza doğru yerleştirildiğinden emin olun. Cihazı kapatın ve yerine yerleştirin. Eğer spreyi yerleştirdiğinizde kırmızı bir ışık yanıyorsa bu, cihaza uygun bir sprey yerleştirmediğiniz anlamına gelir. Air Wick Fresmatic’ler yalnızlca Air Wick yedek spreyleri ile çalışır. Daha fazla bilgi için lütfen ücretsiz tüketici danışma hattını arayın: 0800 211 81 12